شما اینجا هستید: خانه » آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید

آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید

جمعه 09 اسفند 1392
0 نظر
آرایش (30)

آرایش چشم ظرافت‌هایی دارد که شاید نتوان خیلی راحت آنها را یاد گرفت؛ تکنیک‌هایی که تنها باید در میان آرایشگران از آنها سراغ گرفت اما کار نشد ندارد. هرقدر هم در آرایش چشم ناشی باشیداگر کمی سعی کنید می‌توانید بهترین آرایش برای چشم‌های خودتان را شناسایی کنید به خصوص اگر بخواهید زیباترین و در عین حال طبیعی‌ترین چهره را داشته باشید. ما می‌خواهیم در اینجا هم به شما بگوییم برای انواع مختلف چشم چه آرایشی برازنده‌تر است و چگونه می‌توان عیوب چشم را پوشاند تا چشم‌ها زیباتر از همیشه به نظر برسند و هم اینکه خط چشم‌های مختلف چه عوارضی دارند؛ البته یادتان نرود موقع کشیدن خط چشم پلک بالا باید کاملا خشک و بدون چربی باشد تا بهتر بتوان شکل دلخواه را درآورد.

1. اگر چشمان با فاصله دارید

آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید ‌بهتر است از خط چشم‌های گوشه‌دار استفاده کنید یعنی خط چشم از گوشه داخلی چشم بیرون بیاید، این کار باعث می‌گردد فاصله میان چشم‌های شما کمتر خودش را نشان دهد چون خط چشم این فاصله را می‌پوشاند.

2. اگر چشمانی ریز دارید

آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید ‌برای درشت جلوه کردن چشم‌ها بهتر است هم بالای چشم خط بکشید و هم پایین آن چون به طور کلی وقتی خط چشم پایین بکشید چشم‌ها درشت‌تر جلوه می‌نمایند.

3. اگر چشمانی گرد دارید

آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید ‌شما باید نیمه ابتدایی چشم را خطی بسیار باریک بکشید و بعد به مرور تا انتها آن را پهن کنید. درضمن بهتر است گوشه خارجی چشم را بکشید تا چشم کشیده‌تر به نظر برسد و گردی آن پوشانده شود.

4. اگر چشمانی نزدیک به هم دارید

آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید ‌شما نباید خط چشم‌تان را از ابتدا بکشید بهتر است از خط چشم نیمه استفاده کنید و بیشتر روی انتهای چشم کار کنید یعنی از نصف پایانی یا یک‌سوم انتهایی خط چشم بکشید تا فاصله بین چشم‌ها بیشتر جلوه کند.

5. اگر چشمانی از حدقه بیرون‌‌زده دارید

آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید ‌پیشنهاد می‌نماییم پشت چشم را یک خط چشم پهن بکشید. درضمن توصیه می‌نماییم از سایه تیره نیز به عنوان مکمل استفاده کنید، چون سایه تیره نیز بیرون‌زدگی را می‌پوشاند. وقتی تیرگی‌های پشت چشم زیاد شود چشم فرورفته‌تر جلوه می‌نماید.

6. اگر چشمان گود رفته دارید

آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید ‌شما به هیچ وجه نباید داخل چشم‌ها یا اطراف آنها را سیاه کنید چون چشم‌های‌تان خیلی ریز و گود رفته‌تر جلوه خواهد کرد. بهترین حالت برای شما یک خط چشم باریک و ظریف است البته سایه‌های روشن هم به این هدف شما کمک می‌نمایند.

7. اگر چشمانی درشت دارید

آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید ‌اول از همه اینکه خط چشم پهن کاملا برای شما برازنده است، همچنین توصیه می‌نماییم داخل چشم را هم سیاه کنید وقتی داخل چشم سیاه شود، چشم‌ها کوچک‌تر و گردتر جلوه می‌نمایند.

اگر در کشیدن خط چشم خیلی ناشی هستید

آنچه نیاز دارید:
چسب نواری

روش انجام کار:

۱- یک تکه چسب نواری ببرید و چند بار آن را پشت دست‌تان قرار دهید و بردارید تا قدرت چسبندگی آن کاهش یابد.
۲- چسب نواری را مانند تصاویر زیر گوشه چشم بچسبانید. می‌توانید آن را در امتداد آخرین مژه و انتهای ابرو بچسبانید اما این زاویه به سلیقه شما بستگی دارد.

آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید

۳- خط چشم را بکشید. (می‌توانید قسمتی از خط چشم را بکشید و پس از چسباندن چسب قسمت گوشه چشم را کامل کنید.) ‌آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید

۴- به آرامی چسب را بردارید و در صورت تمایل مانند تصاویر زیر کار را کامل کنید.

آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید

۵- اگر قبل از استفاده از چسب از کرم پودر یا موارد مشابه استفاده کرده‌اید، آن را برای گوشه چشم تجدید کنید.

آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید آموزش خط چشم: چشمان ریز را درشت کنید