شما اینجا هستید: خانه » اقدام روحانی شجاعانه بود

اقدام روحانی شجاعانه بود

جمعه 18 بهمن 1392
0 نظر
سیاست (3) حسن روحانی

«رحمان مخاطب» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی با اشاره به گفت و گوی تلویزیونی رییس جمهوری با مردم، توضیحات ارایه شده از سوی حجت الاسلام روحانی را ناشی از مسوولیت پذیری رییس جمهوری دانست و گفت: عده‌ای همیشه تلاش می‌کنند تا با بی انصافی دولت را نقد کنند و با بزرگ کردن مشکلات کوچک، دولت را زیر سوال ببرند در حالی که با چنین اقداماتی خود زیر سوال می‌روند.

وی اظهار داشت: باید از رییس جمهوری که شجاعانه به خاطر کم کاری‌ها و سهل انگاری‌های دیگران خود را در مقابل ملت پاسخگو می‌داند و از این بابت از مردم عذرخواهی می‌کند، قدردانی کرد.

مخاطب افزود: مشکلات پیش آمده برای توزیع سبد کالا ارتباطی به رییس جمهور نداشت و دستگاه‌های ذی ربط باید پیش بینی‌های لازم را برای جلوگیری از بروز این مشکلات می‌کردند تا رییس جمهور مجبور نباشد مسوولیت کم کاری آنها را به عهده بگیرد.

دبیر کل جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی با بیان این که عذرخواهی رییس جمهوری از مردم در دوره‌های پیشین دیده نشده است، گفت: مردم به رییس جمهور منتخب خود اعتماد دارند و رییس جمهوری نیز پاسخ این اعتماد را می‌دهد.

مخاطب خاطر نشان کرد که دست اندرکاران امر توزیع سبد کالا و امور اجرایی باید از این پس بیشتر مراقب باشند و با تدبیر بیشتر و همکاری بهتر کارها را پیش ببرند تا بخاطر کم کاری آنها از رییس جمهوری هزینه نشود.

وی با یادآوری این که برخی منتقدان از کوچکترین اشکال برای سیاهنمایی علیه دولت استفاده می‌کنند، اظهار داشت: این گروه با نقدهای غیرمنصفانه سعی دارند تا اقدامات و دستاوردهای دولت را در همین مدت کوتاه کمرنگ جلوه دهنده اما مردم هوشیار هستند و فریب این فضاسازی‌ها را نمی خورند.