شما اینجا هستید: خانه » ترین‌های طلاق

ترین‌های طلاق

جمعه 18 بهمن 1392
0 نظر
اجتماعی (13)

مجله خط خطی:

1- خیالی ترین طلاق

یادش به خیر. یک زمانی همه ملت دست به دعا بودندکه برد پیت از سر کار خانم آنینستون جدا شود و نصیب آنها شود. دعاها اثر کرد و آن دو جدا شدند ولی غافل از اینکه به کاهدان‌زده‌اند و ایشان را یک نفر قبلا تور کرده بود.

2- گران ترین طلاق

رابرت مرداک بزرگ رسانه‌های جهان برای جدایی از همسرش بانو آنا (آناهیتا اصلیتی ایرانی دارد) مجبور شد 1.7 میلیارد دلار بسلفد. به قولی دَدم وای. آدم اگر بداند برای دو روز زندگی باید اینقدر پول از جیبش برود هیچ وقت ازدواج نمی کند. مرداک از اینکه این همه پول از کفَش رفته، به تنگ آمده بود و در جلسه دادگاه گفت:

– آقای قاضی تا کی تبعیض؟ تا کی نابرابری؟ تا کی آپارتاید؟

ترین‌های طلاق

– قاضی: چی شده مگه؟

– آقای قاضی خانم من از نوادگان کوروشه و ایرانیه. می‌دونید اگه من ایشون رو همون جایی که دنیا اومده بود می‌کشتم هزینه دیه و کفن و دفن و مراسم ختمش رو می‌دادم کل یوم چقدر برام می‌افتاد؟ صد میلیون تومن. خیلی بخوام دست بالا حساب کنم صد و پنجاه میلیون تومن. با دلار سه هزار تومن حساب کنم می‌شه پنجاه هزار دلار خودمون. این انصافه؟

3- پیرترین طلاق

زن و شوهری بعد از 40 سال زندگی مشترک تصمیم گرفتند از هم جدا شوند. مرد در مورد دلیل طلاقش گفت «آقای قاضی اصولا هر زن و شوهری بعد از 40 سال زندگی مشترک تبدیل می‌شن به خواهر و برادر. نه من تو این سن خواهر می‌خوام، نه خانومم برادر. به همین خاطر تصمیم گرفتیم از هم جدا بشیم.»

4- به حق ترین طلاق ورژن یک

میترا خانم خطاب به ارغوان خانم در مهمانی: ارغی جون چه خبر؟ چرا تنهایی؟ مهران کجاست؟

– کدوم مهران؟

– مهران شوهرت دیگه؟

– آها. خیلی وقته طلاقش دادم مرتیکه داغون رو. چطور نفهمیدی؟

-‌ای بابا چرا؟

– بابا من اون موقعی که زن این شدم یادته چه جوری بودم، روم نمی شد خودم رو تو آیینه ببینم. اون که قیافه‌اش رو با فوتوشاپم نمی شد دید. بعد از اینکه دماغم رو عمل کردم، کم کم فهمیدم ما به هم نمی خوریم. از اولشم نمی خوردیم. حالا که این همه من عوض شدم روم می‌شد بگم این شوهرمه؟ بد می‌گم بگو بد می‌گی.

5- به حق ترین طلاق ورژین دو

آقا رضا خطاب به علی آقا در مهمانی:

– علی جون چه خبر؟ چرا تنهایی؟ مهسا کجاست؟

– کدوم مهسا؟

– مهسا، خانومت دیگه.

ترین‌های طلاق

– آهان. خیلی وقته طلاقش دادم زنیکه داغون رو. چطور نفهمیدی؟

-‌ای بابا چرا؟


بابا من اون موقعی که این رو گرفتم آس و پاس بودم. رفتم یه زن در حد خودم
گرفتم. الان که من اون علی سابق نیستم. خدا رو شکر کار و بارمم سکه شده.
باید برم یکی در سطح خودم پیدا کنم دیگه. اصلا زن می‌خوام چی کار؟ بد می‌گم
بگو بد می‌گی.

6- بهترین طلاق

جدایی نادر از سیمی. با این جدایی که بهترین و باکلاس ترین جدایی است، کلی پز دادیم و فخر فروختیم. کدام جدایی را دیده اید که به خاطرش جایزه هم بدهند، تشویقتان هم بکنند، حتی اسکار هم بگیرید. چنین جدایی‌هایی را خدا زیاد کند، والا به خدا.

7- خط خطی ترین جدایی

جدایی احمدرضا از مهرداد. جدایی این دو چهره منجر به گریه حضار دلسوز و البته خنده حضار فرصت طلب خواهد شد. دست تقدیر این دو را آنقدر از هم دور کرد که یکیشان را در اصفهان و یکی را در کرج قرار داد، جوری که اگر بخواهند هم دستشان به هم نمی رسد.

8- کرمی ترین طلاق

طلاق ملت همیشه آپدیت از پیج‌های فرسوده و وصلت شان با صفحه‌ای جدید. در این زمینه قانون پایستگی کرم در شبکه‌های اجتماعی وجود دارد که کرم نه به وجود می‌آید و نه از بین می‌رود بلکه از صفحه‌ای به صفحه دیگر منتقل می‌شود. طلاق‌های معروف در این سبک عبارتند از: طلاق از پپسی، طلاق از زایستف، طلاق از لیونل مسی، طلاق از فرناندا لیما، طلاق از ناسا، طلاق از کمیته بین المللی المپیک، طلاق از فدراسیون جهانی کشتی، طلاق از فابیوس و طلاق‌هایی دیگر در طعم‌ها و رنگ‌های متنوع.

9- خلاقانه ترین طلاق

تصویر زیر متعلق به بیلبورد تبلیغاتی یک شرکت حقوقی است که می‌گوید: زندگی
کوتاه است، طلاق بگیرید. هر زوجی که گوش به حرف این ایده داده، دچار
خلاقانه ترین جدایی شده است. تصاویر سمت راست و چپ این بیلبورد به دلیل
منشوری بودن حذف و معدوم گردید.

ترین‌های طلاق

حالا ما که خندیدم و از آنها تعریف
کردیم ولی تو را به خدا نگاهی به تصویر بالا بیندازید و ببینید آنها دنبال
چه هستند و ما دنبال چه؟ خدا شفایشان بدهد.

10- عمه‌ای ترین طلاق

طلاق عمه رهبر کره شمالی از شوهر عمه اش: در هر حال انگار عمه‌ها همیشه جزو مظلوم ترین‌ها هستند و باید در عذاب باشند. جناب شوهر عمه به جرم اینکه در سخنرانی‌های رهبر کره شمالی با هیجان دست نزده بود خیلی سریع جلوی خمپاره قرار گرفت و خیلی سریع تر به دیار باقی شتافت و غیابی از همسرش طلاق گرفت.