شما اینجا هستید: خانه » خلاصه داستان سریال قبول می‌کنم

خلاصه داستان سریال قبول می‌کنم

سریال قبول میکنم مجموعه‌ای با ژانر عاشقانه و درام است که از شبکه ZeeTV هندوستان در حال پخش می‌باشد. این سریال عاشقانه توانسته‌است در مدت کوتاهی محبوبیت خاصی در بین بینندگان سریال‌های هندی کسب نماید.

سریال قبول می کنم با بازیگران غیر مشهورش بسیار پربیننده بوده‌است. داستان سریال قبول میکنم از این قرار است که: دختری زیبا به نام زیا که از آمریکا به کشورش هندوستان بازگشته‌است زندگی تازه ای را با اتفاقات جالبش تجربه می‌کند. او عاشق پسری مغرور به نام اسد در سریال قبول میکنم می شود، ولی اسد علیرغم اینکه عاشق زیا شده است از خود هیچ احساسی بروز نمی‌دهد.

خلاصه داستان سریال قبول می‌کنم سریال قبول می‌کنم

در این بین پدر اسد نیز که از همسرش دلشاد جدا شده است، سالهاست که زندگی تازه ای را با زنی به نام شیرین آغاز نموده‌است. حاصل ازدواج دوم رشید یک پسر به نام آیان و دو دختر است. رشید با اینکه زندگی خوبی دارد گاهی به یاد عشق قدیمی‌اش دلشاد می‌افتد و سعی می کند که به او نزدیک شود. با ادامه داستان سریال قبول می‌کنم همراه باشید

خلاصه داستان سریال قبول می‌کنم سریال قبول می‌کنم

سریال قبول می‌کنم

پسر دیگر رشید یعنی آیان زیاد به برادرش اسد هیچ شباهتی ندارد. او طبعی شوخ دارد و عاشق دختری به نام حمیرا شده‌است.البته پدر حمیرا دل خوشی از آیان ندارد و او را از دخترش می‌راند!

خلاصه داستان سریال قبول می‌کنم پوستر سریال قبول می‌کنم

بطور کلی داستان سریال قبول می‌کنم در کشمکش عشقی شخصیت ها و دوستی‌های نافرجام خلاصه می‌شود.

خلاصه داستان سریال قبول می‌کنم سریال قبول می‌کنم

سریال قبول می‌کنم