شما اینجا هستید: خانه » دختر شایسته انگلیس پسر بود

دختر شایسته انگلیس پسر بود

چهارشنبه 26 آذر 1393
0 نظر
سینما و تلویزیون (101)

طبق افشاسازی مجله لها، دختر شایسته انگلیس پسر بود. گویا این دختر زیبا در کودکی تحت عمل تغییر جنسیت قرار گرفته بوده است.‌‌
‌‌مجله «لها» ویژه زنان به نقل از روزنامه بریتانیایی میرور گزارش داد که یک شرکت‌‌کننده در مسابقه ملکه زیبایی زنان در بریتانیا، در مرحله فینال مرد از آب درآمد.
دختر شایسته انگلیس پسر بود دختر شایسته انگلیس پسر بود

دختر شایسته انگلیس پسر بود

بر اساس این گزارش«بامی روز» ۲۲ ساله، که تا مرحله پایانی این مسابقه پیش رفت و این حقیقت را که در نوجوانی تغییر جنسیت داده در دور مقدماتی مسابقه، از داوران پنهان کرد.‌‌
روزنامه میرور می‌گوید که بامی در سن چهار سالگی به مادرش گفته که دوست دارد یک دختر باشد نه پسر. او در چهارده سالگی موهای خود را رنگ کرد، لباس‌‌های دخترانه به تن کرد و صورت خود را همچون دختران آرایش کرد. بامی در سن شانزده سالگی به همراه مادرش نزد پزشک رفت و عمل زیبایی تغییر جنسیت را آغاز کرد. از آن هنگام نامش را از پل به بامی تغییر داد.
او از بیست سالگی، خوردن قرص‌‌های هورمون زنانه را آغاز و سپس به کمک یکی از دوستانش در مسابقه زیبایی زنان در باشگاه سندرلاند انگلیس، شرکت کرد. بامی در این باره گفت:« برگزار کنندگان مسابقه متوجه تغییر جنسیتم نشدند، من به آنها گفتم. به برگزار کنندگان گفتم تا تشویقی باشد برای شرکت کردن پسرانی که تغییر جنسیت داده اند.»