شما اینجا هستید: خانه » طعنه نیکبخت به مزدک میرزایی

طعنه نیکبخت به مزدک میرزایی

جمعه 18 بهمن 1392
0 نظر
ورزشی (9)

خبرگزاری فارس: مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: برخی از گزارشگران از تریبون استفاده کرده و برای استقلال حاشیه می‌سازند. علیرضا نیکبخت واحدی درخصوص شکست استقلال مقابل مس کرمان و همچنین شانس قهرمانی آبی‌پوشان در لیگ برتر و مسائلی که بعد از بازی اتفاق افتاده صحبت‌های زیر را انجام داد.

چطور شد به مس باختید؟

واقعا از این اتفاق ناراحت هستم یک توپ از آن سمت دروازه به این سمت زمین آمد و درون دروازه ما جا گرفت. ما مستحق شکست نبودیم و نباید بازی را واگذار می‌کردیم.

اما خیلی‌ها هم به بازی خود تو انتقاد کردند و حتی گزارشگر بازی می‌گفت بازی بدت را با یک سانتر کامل کردی.

متاسفانه تریبون آزاد دست برخی افتاده و هرچه دلشان بخواهند می‌گویند. آنها کسانی هستند که برای تیم استقلال هجمه درست می‌کنند و حاشیه به وجود می‌آورند. استقلال متعلق به مردم است و من هم قبول دارم که خوب بازی نکردیم باختیم و باخت را هم بر گردن می‌گیریم اما متاسفم برای کسانی که حال و روز تیم ما را نمی‌بینند.

چطور؟

مگر نمی‌بینید که دست کادر فنی بسته است و بازیکن در اختیار نداریم. مگر نمی‌بینند که ما حتی یک بار هم روی نیمکت بازیکن کاملی نداشتیم. این همه بازیکن مصدوم و محروم دست قلعه‌نویی را بست ولی امیدوارم دست کسانی که می‌خواهند به استقلال ضربه بزنند کوتاه شود و از تریبون صدا و سیما اینگونه استفاده نکنند. این صحبت‌ها در تلویزیون باعث می‌شد خیلی‌ها هم که فوتبالی نیستند این حرف‌ها را باور کنند.

 

طعنه نیکبخت به مزدک میرزایی

 شایعه شده بعد از بازی بین دو بازیکن درگیری بوجود آمده و نوری و صادقی با هم درگیر شدند.

من در جریان این موضوع نیستم و اینکه بگویند درگیری و بزن‌بزن و جر و بحث بوجود آمده را تکذیب می‌کنم. ممکن است خیلی وقت‌ها در رختکن بازیکنان با هم حرف بزنند ولی نباید همه چیز را به درگیری تعبیر کرد و فوری گفت کتک کاری شده است. من چیزی دیروز ندیدیم که در موردش صحبت کنم.

چرا اینقدر از بازی‌های استقلال کم استقبال می‌شود.

خودتان می‌بینید که شرایط جوی طوری است که مردم حتی نمی توانند از خانه بیرون بیایند چه برسد به اینکه به استادیوم بیایند اما من قبل از بازی هم صحبت کردم و باز هم تاکید می‌کنم که نیازمند حمایت مردم هستیم. از اینکه آن تعداد تماشاگر دیروز به ورزشگاه آمد زیاد خوشحال نیستیم ولی از همان تعداد تماشاگران هم تشکر می‌کنم.

به عنوان سوال آخر کارتان در لیگ سخت نیست؟

حالا که از جام حذفی کنار رفته‌ایم تمام تلاشمان را می‌کنیم که در لیگ قهرمان شویم. همه بازی‌ها فینال است اما شما شک نکنید که با حمایت بازیکنان قهرمانی لیگ را بدست می‌آوریم.