شما اینجا هستید: خانه » عجیب‌‌ترین پنیر دنیا

عجیب‌‌ترین پنیر دنیا

جمعه 05 اردیبهشت 1393
0 نظر
عجیب ولی واقعی (43)

پنیر‌‌ یک خوراکی است که بسیاری از خوردن آن اجتناب می‌کنند و سعی دارند تا حد امکان جایگزینی برای آن بیابند اما افرادی هم می‌باشند که علاقه به پنیر را نمی توانند از خود دور کنند. برخی افراد در دنیا می‌باشند که بزرگترین علاقه شان تولید پنیرهای متفاوت با طعم‌‌های تازه است.
عجیب‌‌ترین پنیر دنیا عجیب‌‌ترین پنیر دنیا

عجیب‌‌ترین پنیر دنیا

به تازگی یک مزرعه انگلیسی که کالاهای لبنی تولید می‌کند دست به کاری جالب‌‌زده و یکی از عجیب‌‌ترین پنیرهای دنیا را برای فروش آماده کرده است. این پنیر به رنگ مشکی است و به نظر می‌رسد سوخته باشد اما باید این را بدانید که این پنیرها از ذغال چوب درست کرده‌‌اند.
عجیب‌‌ترین پنیر دنیا عجیب‌‌ترین پنیر دنیا
این پنیر به طور خاص با ترکیب ذغال‌‌های چوب و پنیر خامه‌‌ای درست شده است. شاید به نظر خیلی سوخته وسیاه باشد اما کاملا حالت خامه‌‌ای دارد و طرفداران فراوانی را نیز پیدا کرده است. عده‌‌ای سفارش‌‌های سنگین برای تولید پنیر ذغالی به این مزرعه کوچک داده اند.صاحب مزرعه در مورد تولید این پنیر خاص می‌گوید: ابتدا قصد تولید ی محصول جدید را داشتیم که در عین جذابیت و خوشمزگی، عجیب هم باشد. بعد از چندین ماه که طعم‌‌های مختلف را باه م ترکیب کردیم به طور اتفاقی به ذغال چوب رسیدیم و طعم آن را از همه مواد دیگر بهتر یافتیم