شما اینجا هستید: خانه » عید کت و شلوار نپوشید!

عید کت و شلوار نپوشید!

چهارشنبه 28 اسفند 1392
0 نظر
عمومی (19)

مجله زندگی ایده آل: لباس پوشیدن یا بهتر است بگوییم چه لباسی پوشیدن اغلب آقایان را در دید و بازدیدهای نوروزی نگران نمی‌کند چرا که همیشه بهترین راه، رفتن سراغ یک دست کت‌وشلوار است؛ اما ما می‌خواهیم به شما بگوییم در دید و بازدیدهای نوروز امسال کت‌وشلوار البته از نوع یکدستش نپوشید!‌‌

عید کت و شلوار نپوشید! عید کت و شلوار نپوشید!

عید کت و شلوار نپوشید!

با مجله اینترنتی آنگو واینکه چرا نباید در دید و بازدیدهای عید نوروز کت و شلوار بپوشید همراه باشید.
یک کت‌رنگی!‌‌
اگر به پوشیدن کت اصرار دارید، بهتر است به فکر انتخاب کت‌های تک باشید؛ کت‌های تک با رنگ‌هایی شاد و بهاری. این ترکیب نه آنچنان رسمی است که مخاطب شما را یاد مراسم اهدای جوایز اسکار بیندازد و نه آنچنان اسپرت که مناسب نشست‌های خانوادگی نباشد! ساده‌ترین شلوار شما با یک کت رنگی آنچنان حال و هوای تازه‌ای پیدا می‌کند که شما را از هر انتخاب دیگری بی‌نیاز می‌کند. فقط کافی است در انتخاب رنگ جسارت را فراموش نکنید و در ترکیب رنگ‌ها کمی‌ سلیقه خرج کنید.

عید کت و شلوار نپوشید! عید کت و شلوار نپوشید!

شلوار جین بپوشید‌‌
اگر همین انتخاب غیررسمی را با یک کت مناسب ترکیب کنید، ظاهر شما برای حاضر شدن در یک عیددیدنی خودمانی هیچ ایرادی ندارد. شما می‌توانید یک کت کتان به رنگ آبی‌روشن، کرم یا حتی زرشکی را با یک شلوار جین راسته تیره بپوشید و در مورد خوش‌پوش‌ بودن‌تان هیچ تردیدی به ذهن راه ندهید!‌‌
یک ژاکت فقط همین!‌‌
هوای دلچسب بهار به شما اجازه می‌دهد به جای کت به یک ژاکت ظریف فکر کنید. ژاکت ظریف با یقه 7 بازی که اجازه می‌دهد پیراهن مردانه شما از زیر آن کاملا به چشم بیاید. این سبک ژاکت‌ را اگر با شلوار پارچه‌ای بپوشید ظاهر مردانه‌تری پیدا می‌کنید و اگر همان‌ را با شلوارهای کتان رنگی ست کنید ظاهری نیمه‌رسمی و جوان‌پسندانه‌تری به شما می‌دهد. به جای ژاکت می‌توانید به پلیورهای رنگی ساده با یقه 7 هم فکر کنید.

عید کت و شلوار نپوشید! عید کت و شلوار نپوشید!

کتانی‌های رنگی‌‌
شلوارهای کتان رنگی هنوز هم پرطرفدارند و اتفاقا انتخابی مناسب برای دید و ‌بازدیدهای نوروزی. پیش از این توضیح دادیم که نباید دوز رسمی بودن‌ لباس‌های‌ شما در دید و بازدیدهای نوروزی خیلی زیاد باشد پس با خیال راحت سراغ این شلوارها بروید اگر با انتخاب این شلوارها موافقید به کالج‌های رنگی هم فکر کنید. فرمول انتخاب رنگ هم از این قرار است؛ رنگ کالج شما باید با رنگ بلوز یا کتی که با شلوار کتان رنگی‌تان هماهنگ کرده‌اید، همسو باشد!

عید کت و شلوار نپوشید! عید کت و شلوار نپوشید!

یکدست نپوشید‌‌
کت‌وشلوار یکدست‌‌ یک لباس کاملا رسمی است اما دوز رسمی این لباس برای مهمانی‌ها و دورهمی‌های‌‌ عیدانه زیادتر از حد و اندازه‌های مورد نیاز است. به همین دلیل ما‌‌ می‌خواهیم به شما توصیه کنیم در عید‌دیدنی‌های امسال سراغ کت‌وشلوار‌های‌‌ یکدست نروید. کت‌وشلوار یک دست با وجود وقاری که به شما می‌دهد ظاهرتان را‌‌ بیش از حد جدی و دور از فضای صمیمی نشست‌های خانوادگی می‌کند. به همین دلیل‌‌ است که ما خیال داریم شما را از پوشیدن کت‌وشلوار به سبک معمول منع کنیم.‌‌ ما می‌خواهیم به شما بگوییم کت‌و‌شلوار بپوشید اما قاعده یکدستی را فراموش‌‌ کنید! بهترین انتخاب برای نشست‌های صمیمی عیدانه رفتن سراغ ترکیب‌های‌‌ متفاوتی است که شما با کت‌های تک، رنگی و شلوارهای‌تک رنگی‌تان می‌سازید.