شما اینجا هستید: خانه » مردم و جراحی زیبایی یک گزارشگر +عکس

مردم و جراحی زیبایی یک گزارشگر +عکس

چهارشنبه 16 بهمن 1392
0 نظر
اقتصاد (17)

تصاویری از قبل و بعد از عمل جراحی پلاستیک یک مجری کره ای که در اینترنت منتشر شده، مردم را کره را شوکه کرده است. مردم با مشاهده این تصاویر، این مجری زن را متهم به “از بین بردن” چهره اش کرده اند. این خانم گزارشگر یکی از شبکه های تلویزیونی کره جنوبی که هنوز نامش فاش نشده است، ظاهراً قصد داشته با انجام عمل جراحی روی چانه اش، چهره اش را شبیه قلب کند، زیرا این مدل صورت مطلوب بانوان آسیای شرقی است.

به گزارشبه نقل از دیلی میل؛ طبق آمارهای اخیر، مردم کره جنوبی بیش از هر کشور دیگری جراحی پلاستیک انجام می دهند و این علاقه به عمل جراحی پلاستیک در میان بانوان 19 تا 49 سال رایج است.

مردم و جراحی زیبایی یک گزارشگر +عکس

نتیجه عمل جراحی روی این خانم گزارشگر، همانطور که در تصویر می بینید، چانه ای است که بطور غیرعادی نوک تیز است. کاربران اینترنت از مشاهده قبل و بعد از عمل او شوکه شده اند و واکنش های منفی به این کار او نشان داده اند؛ یکی از کاربران اینطور گفته: «لطفاً یکی به من بگه که این فتوشاپه!» و دیگری چنین نظری داده: «آیا امکان داره که یه نفر همچنین تحولی روی چونه ش انجام بده؟!» و یک نظر دیگر: «معلومه که این خانم اصلاً نمی دونه زیبایی یعنی چی!»

کره جنوبی بزرگترین بازار جراحی پلاستیک در دنیاست و از هر 5 خانم در سئول، یکی از آنها زیر تیغ جراحی پلاستیک رفته است.

محبوب ترین و شایع ترین جراحی های پلاستیک عبارتند از جراحی پلک (که شامل برداشتن پوست اضافی پلک فوقانی می شود تا چشم ها درشت تر دیده شوند)، لیپوپلاستی و عمل جراحی بینی. تزریق بوتاکس و لیزر موهای زائد نیز از رویه های زیبایی غیر-جراحی هستند.

در آسیای شرقی، داشتن صورت کوچک و چانه ای V شکل، بینی بلند و باریک و چشمان درشت، نشانه زیبایی زنانه است. جراحی فک و چانه آخرین راه حل برای ترمیم دفرمیته های صورت است و پزشکان این جراحی را توصیه نمی کنند، زیرا فرد در اثر تغییر فرم چانه، دیگر نمی تواند درست غذا را بجود.

مردم و جراحی زیبایی یک گزارشگر +عکس

این باور وجود دارد که رشد تعداد جراحی های پلاستیک در کره جنوبی به علت شکوفا شدن صنعت موسیقی این کشور است و بسیاری از بیماران با عکس هایی از ستاره ها به مطب جراحان مراجعه می کنند و از آنها می خواهند که بینی یا چشم های آنها را شبیه ستاره های آمریکایی کنند.

سای، خواننده محبوب آهنگ “گانگنام استایل” پس از آنکه آهنگش در سطح جهانی محبوبیت فوق العاده ای بدست آورد نیز گفته است که این آهنگ و محبوبیت جهانی اش او را مجبور کرده که جراحی پلاستیک انجام دهد.

مردم و جراحی زیبایی یک گزارشگر +عکس