شما اینجا هستید: خانه » کتی پری، زن سال شد + عکس

کتی پری، زن سال شد + عکس

دوشنبه 05 اسفند 1392
0 نظر
شخصیت‌ها (84) کتی پری

کتی پری خواننده زیبا و سرشناس هالیوودی توانست عنوان زن سال را از سوی مجله معروف و معتبر دنیای مد اله به دست آورد. در جشنواره شب گذشته کمپانی اله، کتی پری خواننده 29 ساله کم حاشیه عنوان زن سال این مجله را به از آن خود کرد.

کتی پری، زن سال شد + عکس کتی پری زن سال مجله مد آله

کتی پری زن سال مجله مد آله

کِیتی پری (به انگلیسی: Katy Perry) شناخته می شود؛ خواننده، ترانه سرا و بازیگر اهل آمریکا است. او همراه با موسیقی گاسپل (موسیقی مربوط به دین، فرنگ وباورهای مسیحیت) بزرگ شده‌است. او در سال اول دبیرستان حرفهٔ موسیقی را با نام کیتی هادسن و با انتشار آلبومی با همین نام (کیتی هادسن) آغاز کرد که با استقبال روبرو نشد. بعدها او یک تک آهنگ خواند که هیچگاه منتشر نشد. او پس از امضای قرارداد با کپیتال موزیک گروپ نام هنری کِیتی پری را برگزید.

کتی پری، زن سال شد + عکس کتی پری زن سال

کتی پری زن سال

این خواننده جوان به دلیل استفاده از رنگهای درخشان و شاد در لباس و آرایشش به دختر کوچک هالیوود نیز شهرت دارد. اگرچه شایعات زیادی پیرامون نامزد شدن او و معشوقش جان مایر (خواننده، ترانه سرا و گیتاریست پاپ راک اهل آمریکا است. او در فاصلهٔ سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۸ برندهٔ ۵ جایزهٔ گرمی شده است) به گوش میرسد اما آنها تاکید کرده‌اند که همچنان مجرد بوده و قصد ازدواج ندارند.